Wyoming Athletic Training Board

Board Members


Chair

Megan Shifflett

Cheyenne, WY

Board Term: 08/08/2016 through 06/30/2022


Daniel White, MD

Casper, WY

Board Term: 07/01/15 through 06/30/21

Has reached term limit and is serving until the Governor makes a new appointment.


Clayton Wilson

Casper, WY

Board Term: 9/8/2021 through 06/30/2024

The Wyoming Board of Athletic Training is staffed through the Professional Licensing Boards Office, a division of A&I.